Другий рівень небезпечності: мешканців Львівщини попереджають про складні погодні умови
Завтра, 3 грудня, на Львівщині синоптики оголосили попередження — про стихійні метеорологічні явища — дощі, сніг, ожеледицю. Про це інформує Львівський регіональний центр з гідрометеорології.
На території області ввечері 2 грудня зі збереженням вночі та в першій половині 3 грудня очікується дощ, мокрий сніг, сніг . Подекуди налипання мокрого снігу, хуртовини. На дорогах — ожеледиця.
По місту Львову вночі 3 грудня та в першій половині дня — дощ зі снігом та мокрий сніг. На дорогах — ожеледиця.
Загалом синоптики оголосили 2-й рівень небезпечності — помаранчевий, що означає умови, які можуть призвести до порушень роботи служб електропостачання та зв’язку, авторуху на окремих ділянках доріг.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
- В Україні системи ППО Patriot стоять порожніми через нестачу ракет, - FT
- Європейська країна може депортувати українців мобілізаційного віку, які не мають підстав для тимчасового захисту
- Львів’янка намагалася перевезти через кордон елітні годинники Rolex та Cartier на 4 млн грн
- У Польщі двоє дорослих напали на українських підлітків
- У Львівській області водійка збила велосипедиста на пішохідному переході
Коментарі