Дружини російських солдат закликають чоловіків жорстоко катувати українських дітей (АУДІО)

Шокуюче перехоплення СБУ

Фото ілюстративне з відкритих джерел

«Мирні мешканці» рф закликають своїх солдатів вбивати та катувати українських дітей.

Це шокуюче перехоплення СБУ вдалося зробити під Харковом, де ворожий окупант телефоном розмовляв зі своєю дружиною з рф. Вона живе у прикордонному з Україною місті, куди насильно евакуюють наших громадян.

Цю істоту жіночої статі обурило, що українські діти відмовилися малювати символіку до святкування «Дня победы». Тож вона запропонувала покарати їх нелюдськими катуваннями: «Я бы им наркотики вколола, если бы работала, смотрела бы им в глаза и сказала бы: «Сдыхайте, мучайтесь». Я бы им пи*ьки резала, звёзды на спинах вырезала, и вообще по уху бы каждый день отрезала, по пальцу, чтобы им больно так было», — говорить рашистка.

«Навіть самого окупанта шокували ці слова і він не знав, що відповісти… Очевидно одне: «руZZкій мір» — це і є сучасний нацизм, якими б гаслами і цілями він не прикривався», — зазначається у повідомленні СБУ.

Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова розповіла про жорстокі злочини окупантів, які вони скоїли на тимчасово захоплених територіях України. За її словами, війська РФ ґвалтували мирних громадян, навіть незважаючи на їхні стать та вік, повідомляє «Оbozrevatel».

За її словами, щодня на гарячу лінію дзвонять близько 85 осіб, які потребують психологічної допомоги через напад солдатів країни-агресора.

«Деякі жертви говорили, що відчувають психологічний біль такого ступеня, що їм важко спілкуватися. Жінки та дівчата, які завагітніли через сексуальні злочини, думають про те, як їм жити далі і чи можна їм зробити аборт», — зазначила чиновниця.

Одна з тих, хто вижив, розповіла, що її 15-річного брата зґвалтували і вбили російські військові, а потім сказали: українці мають знати, що це може статися з кожним.

Зазначимо, раніше омбудсменка повідомила, що особливою жорстокістю щодо мирних мешканців відзначилися кадировці та окупанти бурятської національності. Саме вони скоїли більшу частину кривавих злочинів у Київській області.

Читайте також