Дружина таємно продала авто чоловіка: на Рівненщині мешканець підпалив автомобіль у нового власника (ФОТО)
Підпалив авто через образу
11 жовтня жінка з Корецької громади повідомила правоохоронцям, що невідомий підпалив авто її чоловіка. Автівка стояла у дворі. Поліцейські затримали жителя Рівненського району за підпал авто: 41-річному палію слідчий повідомив про підозру. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Рівненській області.
Близько 2:35 на спецлінію 102 надійшло повідомлення 36-річної жительки Корецької громади, що невідома особа у дворі підпалила автомобіль «ЗАЗ», який належить її 33-річному чоловікові.
Пожежу господарям вдалося ліквідувати самотужки.
Шукати зловмисника взялися працівники карного розшуку корецької поліції спільно із оперативниками обласного управління.
Вже за кілька годин поліцейські встановили особу палія, яким виявився 31-річний мешканець сусіднього села. З’ясувалося, що дружина зловмисника орієнтовно два роки тому, поки чоловік був відсутній, продала транспортний засіб потерпілому. Такий вчинок не сподобався чоловіку, тож коли дізнався хто власник — підпалив його.
Фото: ГУНП у Рівненській області
Читайте також, палії військових автомобілів пошкодили близько 300 автівок - Лубінець
Слідчий затримав жителя Рівненського району у порядку ст. 208 КПК України та помістив до ізолятора тимчасового тримання.
Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Поліція розслідує стрілянину в школі на Закарпатті як теракт
Поліція перевіряє канали комунікації, через які здійснювався вплив на неповнолітнього
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Як правильно пити сидр у теплий сезон: температура, келих, поєднання з їжею і типові помилки
Багато хто п’є його як газовану воду — прямо з пляшки, максимально холодним — і втрачає половину смаку
Найкоментованіше
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У школах перевірятимуть військові документи 17-річних хлопців, - МОУ
- На Львівщині затримали представників релігійної течії, які намагалися вбити опонента-християнина
- Буданов уточнив "червоні лінії" в переговорах з росією
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
Найчитаніше
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2025 року вважався безвісти зниклим
- З російського полону повертаються четверо воїнів зі Львівщини
- Телефонний номер Ірини Фаріон, яку вбили у 2024 році, став активним у Telegram
- У Львові під час конфлікту сталося вбивство
Коментарі