У Львові дружина загиблого пілота F-16 Героя України Павла Іванова народила доньку
Дівчинка Юстина з’явилася на світ у перинатальному центрі: ім’я для неї батько встиг обрати ще до своєї загибелі
У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі дружина загиблого льотчика, Героя України Павла Іванова, народила доньку, яку назвали Юстиною — саме це ім’я подружжя обрало разом ще до трагедії. Про це повідомили у пресслужбі медичного закладу.
Батько новонародженої, 26-річний Павло Іванов, став першим пілотом у країні, який опанував винищувач F-16. Життя Героя обірвалося 12 квітня 2025 року під час повітряного бою над Сумщиною. Того ж дня за особисту мужність і самовідданість Володимир Зеленський присвоїв йому звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).
«Дитину подружжя дуже чекало. Павло мріяв про донечку. Вже після загибелі чоловіка Ірина дізналася, що в них справді буде дівчинка», — розповіли у перинатальному центрі.
Юстина народилася здоровою: на 40-му тижні вагітності з вагою 3 000 грамів та зростом 51 сантиметр.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Смертельну ДТП з чотирма загиблими у Києві скоїв керівник церкви
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- З Польщі депортували українця, який виловив відомого варшавського сома
- Поліція затримала 17-річну дівчину, яка смертельно отруїла воїна ЗСУ
Найчитаніше
- На Львівщині фермер переорав макове поле на якому масово фотографувалися люди
- У Львівській області сварка через коня закінчилася вбивством
- На Волині 16-річна водійка скоїла смертельну ДТП
- Мер міста на Львівщині прокоментував застілля в YouTube
- Водій, який у Києві скоїв ДТП з чотирма загиблими, у момент аварії був таксистом з пасажиркою в авто
Коментарі