ДТП із 14 загиблими на Рівненщині: нові подробиці моторошної автокатастрофи (ФОТО)
Тіла всіх загиблих уже ідентифіковано
У суботу, 6 липня, поблизу села Верхів, розташованого за 30 км від Рівного, водій автоцистерни виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення з маршруткою «Рівне-Хмельницький». В аварії загинуло 14 людей.
У пресслужбі Офісу Генерального прокурора повідомили подробиці цієї трагічної події та опіблікували фото з з місця ДТП.
«За даними слідства, 6 липня на дорозі Городище-Рівне-Старокостянтинів поблизу села Верхів, водій автоцистерни виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення з маршруткою Рівне-Хмельницький. Внаслідок ДТП загинули водії обох транспортних засобів, а також 12 пасажирів мікроавтобуса, серед яких 6-річний хлопчик.», - розкрили деталі у Офісі генпрокурора.
Фотло: Офіс Генпрора
Тіла всіх загиблих уже ідентифіковано.
За життя ще однієї жінки, жительки міста Нетішин Хмельницької області, яка була пасажиркою рейсового мікроавтобуса, борються лікарі.
Фото: Офіс генпрокурора
За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури розпочато досудове розслідування за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до загибелі людей (ч. 3 ст. 286 КК України).
У ДСНС додали, що рятувальниками, за допомогою спеціального обладнання, було деблоковано 7 загиблих осіб з автомобіля Mercedes-Benz Sprinter та водія з під вантажного автомобіля.
Також, рятувальники провели роботи з гасіння відсіку двигуна вантажного автомобіля та за допомогою важкої інженерної техніки ДСНС витягнули із кювету понівечені транспортні засоби.
varta1.com.ua: Новини
Біля Львова сталася автопригода
Відбулась дорожньо-транспортна пригода за участі буса та позашляховика
На Львівщині сталася ДТП
Дорожньо-транспортна пригода відбулася за участі рейсового автобуса та легкового авто
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі