ДТП на Львівщині: зіткнулись вантажівка та легковик (фото)
У с. Солонка Пустомитівського району Львівської області при в’їзді у м. Львів сьогодні, 20 липня, зіткнулись два автомобілі. Про це повідомив голова ГО «Варта 1» Ігор Зінкевич.
Як йдеться у повідомленні у ДТП є постраждалі. На місці події працює поліція, присутня швидка медична допомога.
У відділі комунікації НПУ Львівщини підтвердили факт ДТП: « О 8.25 год. надійшло повідомлення про те, що на трасі «Київ-Чоп», біля села Ков’ярі Пустомитівського району Львівської області зіткнулась вантажівка «ЗІЛ» з автомобілем «Dacia».
Про потерпілих наразі немає точної інформації, оскільки медики оглядають учасників аварії. На місці працювала слідчо-оперативна група».
varta1.com.ua: Новини
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
Житель Львівщини за кермом автомобіля спричинив ДТП з потерпілою (ФОТО)
Внаслідок ДТП 68-річна пасажирка отримала тілесні ушкодження, її госпіталізували
На Львівщині трапилася ДТП зі «швидкою»: є травмований (ФОТО)
Внаслідок ДТП водій легковика отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі