ДТП у Польщі: чоловік в’їхав на авто у натовп, серед постраждалих є українці

Чоловік свідомо наїхав на людей

Про це повідомляє Gаzeta Wyborcza.

“Загалом маємо 20 постраждалих віком від п’яти до 62 років. Серед поранених – шестеро дітей, шестеро потерпілих є громадянами України”, – зазначив воєвода Західнопоморського воєводства Адам Рудавський.

За його словами, дві потерпілі, яким 22 і 58 років, перебувають у критичному стані, ще четверо постраждалих у тяжкому стані.

Чоловік наїхав на людей, які переходили дорогу по пішохідному переходу, потім – на пішоходів на тротуарі. Він не гальмував, авто рухалося зі швидкістю 30-40 км/год. Водій намагався втекти з місця інциденту, спричинивши ДТП з чотирма автомобілями, де також постраждали люди.

У поліції повідомляють, що він свідомо в’їхав у пішоходів, адже лікувався у психіатричній лікарні. За рішенням місцевої прокуратури в суботу зловмисника заарештовано на три місяці. Йому висунуто обвинувачення у спробі вбивства багатьох людей, спричинення дорожньої аварії, втечі з місця ДТП та заподіяння травм.

Українці отримали травми різного ступеня тяжкості, перебувають у трьох шпиталях. 41-річна жінка перебуває у критичному стані, постраждала також її п’ятирічна дитина, в якої струс мозку.

Читайте також: У Львові поліція затримала чоловіка за підозрою у пограбуванні магазину

За його словами, сьогодні лікар повідомив, що стан жінки, яка перебуває у критичному стані, стабілізувався, загрози їх життю наразі немає. Постраждала дитина перебуватиме в одній лікарні з мамою ще 2-3 дні, нею опікуються друзі сім’ї.

varta1.com.ua: Новини

Юлія Зуб

Читайте також