Дубляни більше не в складі Львівської МТГ: рішення суду

dublyani-2-stat
dublyani-2-stat

Окружний адміністративний суд міста Києва (ОАСК) частково задовільнив позовні вимоги дублянських активістів до Кабміну та вирішив “виключити Дублянську територіальну громаду Жовківського району зі складу Львівської територіальної громади з адміністративним центром у м. Львів”.

Відповідну ухвалу суд оголосив 22 вересня 2021 року.

Про це з посиланням на допис міжнародника-політолого, громадського діяча Віталія Горбатенка, пише «Вголос».

«Основна аргументація суду — це відсутність добровільності при об’єднанні територіальних громад», — пише Віталій Горбатенко.

Суд зазначає, що в ході розгляду справи встановлено порушення прав та охоронюваних законом інтересів позивача шляхом включення останнього до спроможної територіальної громади за відсутності такого волевиявлення та наявності рішення про його об’єднання з іншою територіальною громадою.

«Вказані порушення принципів добровільності, відкритості та прозорості при формуванні перспективного плану формування територій громад Львівської області в частині, що стосується Дублянської територіальної громади, на думку суду, мало своїм наслідком порушення принципів місцевого самоврядування», — зазначає Віталій Горбатенко.