Дуда порівняв смерть Раїсі із загибеллю Качинського під Смоленськом

Польща розуміє іранський народ

Президент Польщі Анджей Дуда висловив жаль з приводу смерті президента Ірану Ібрагіма Раїсі, порівнявши цей інцидент з авіакатастрофою під російським Смоленськом, у якій у 2010 році загинув колишній польський лідер Лех Качинський. Про це він написав у X.

Дуда написав, що був глибоко вражений звісткою про трагічну загибель" президента Ірану, і додав, що Польща нібито розуміє іранський народ.

«Небагато народів мають такі трагічні сторінки у своїй історії. Але нам, полякам, яких у 2010 році жахливо вразила катастрофа польського урядового літака в російському Смоленську, знайоме відчуття шоку і порожнечі, що залишається в людських серцях і в державі після раптової втрати політичної й суспільної еліти, після раптової втрати близьких і друзів», – написав Дуда.

У 2008 році Качинський боровся за інтеграцію України в НАТО, наполягаючи надати країні план дій щодо членства у блоці. Він регулярно запевняв українців про незмінну підтримку Польщею прямувань України до ЄС та НАТО.

Читайте також: Знайдено розбитий гелікоптер, в якому перебував президент Ірану

Іран за правління Раїсі відомий своєю підтримкою Росії у війні проти України, зокрема, у постачанні країні-агресору дронів-камікадзе типу Shahed, які кожного дня вбивають українців. 

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт