Два європейські президенти закликали Зеленського до мирних переговорів з рф
Макрон і Шольц
Президент Франції Еммануель Макрон та канцлер Німеччини Олаф Шольц на тристоронній зустрічі в Парижі в лютому 2023 року закликали президента України Володимира Зеленського до мирних переговорів із Росією. Про це повідомляє The Wall Street Journal із посиланням на джерела видання.
Під час спільної вечері в Єлисейському палаці Макрон виступив із більш тверезим посланням. Звертаючись до Зеленського, він сказав, що навіть такі смертельні вороги, як Франція і Німеччина, повинні були укласти мир після Другої світової війни.
Президент Франції сказав своєму українському колезі, що той був великим військовим лідером, але врешті-решт він змушений буде перейти до політичної державної діяльності та ухвалювати складні рішення.
Раніше, Макрон пояснив, чому й надалі спілкується з путіним.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Середня зарплата в Україні перевищила 30 тис грн
- ДБР повідомило про підозру керівнику відділу Львівського обласного ТЦК
- путін не готовий до компромісу, - ISW
- Трамп заявив, що домовився з путіним про призупинення ударів по Україні
- Зеленський доручив не нараховувати плату за тепло, яке було відсутнє під час енергетичних аварій
Найчитаніше
- В Укргідрометцентрі уточнили, яка погода чекає українців в перші дні лютого
- У Львові сформовано бригади, які чергують цілодобово, - ЛМР
- Увага! На Львівщині сталася смертельна ДТП
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- У понеділок на Львівщину повертається загиблий Герой Назарій Дуркот
Коментарі