Два легковики вчинили ДТП у Львові (фото, відео)
15 лютого, близько 10:30 год., у Львові, на вул. Науковій, 200 м за мостом (від перехрестя з вул. Княгині Ольги), трапилася дорожньо-транспортна пригода — не розминулися два легкові автомобілі «Рено» та «ВАЗ». Потерпілих, внаслідок зіткнення, немає, — повідомляє з місця події Володимир Садовий, журналіст ГО «Варта1».
Внаслідок аварії, обидва автомобілі отримали пошкодження коліс.
Рух на даній ділянці автодороги не ускладнений. Обставини ДТП з’ясовують правоохоронці.
Фото та відео: «Varta1»
[gallery link=«file» ids=«106330,106331,106332»]
https://www.youtube.com/watch?v=xXbj4cZFX-M&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1dD2Cn-8NkEr2uBGPJzUrcpTMz1IKfdUvh_Vk78poAA0ioWChIkVCbSjc
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- В Україні за пісні російською мовою у кафе та ресторанах зможуть карати великим штрафом без попередження
- В Україні більше не існує «непридатних із виключенням із військового обліку»
- Суд відправив під варту без застави водія, через якого загинули троє дівчат на Львівщині
- Посадовець ТЦК на Львівщині фіктивно оформив знайомого на службу
- З Польщі до України екстрадовано 44-річного чоловіка
Коментарі