Два райони Львова отримуватимуть воду з пониженим тиском

Завтра, 31 жовтня, частина Личаківського та Сихівського районів міста, отримуватиме воду з пониженим тиском. Про це повідомляють на сторінці «Гарячої лінії міста» у «Facebook».

Зазначається, що орієнтовний час подачі водопостачання в такому режимі - з 08.00 год (31 жовтня) до 08.00 год (1 листопада).

Причина: заміна аварійної ділянки трубопроводу на магістральному водогоні «Винники–Довга» (у районі вул. Шептицького — школа-інтернат).

У Личаківському районі, воду з поинженим тиском будуть подавати обмежено вулицями: Шафарика, Дж. Вашингтона, Пасічна, Лисинецька, Китайська, Медової Печери.

Сихівський район, обмежений вулицями: Дунайська, Дністерська, Раковського, Липова Алея, Зелена, Керченська і прилеглі до них вулиці.

Стабільне водопостачання очікується 1 листопада, після 18.00 год.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  3. Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
  4. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
  5. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю