Двадцять крадіжок за два місяці: у Львові зловили завзяту злодійку
У Львові поліцейські викрили зловмисницю, причетну до двадцяти кишенькових крадіжок. Нею виявилася 48-річна мешканка міста Пустомити. Такі дані оприлюднює прес-служба НПУ Львівщини.
У Личаківський відділ поліції, 17 січня, впродовж дня, звернулися троє громадян. Усі вони повідомили, що під час проїзду у маршрутному таксі у них викрали особисті речі, зокрема мобільні телефони та гаманець з грошима й паспортом громадянина України.
Поліцейські встановили особу зловмисниці, яка, загалом, причетна до двадцяти крадіжок, скоєних впродовж останніх двох місяців. Це 48-річна мешканка міста Пустомити. Вона сідала у львівські маршрутки, щоб з кишень та сумок пасажирів викрадати телефони, гаманці й інші особисті речі.
Зловмисниці правоохоронці повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Їй загрожує до п’яти років позбавлення волі.
Вирішується питання про обрання міри запобіжного заходу, триває досудове розслідування.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
2
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
1
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- Зеленський заявив, що волів би взагалі не укласти жодної угоди, ніж змусити свій народ прийняти погану, - The Atlantic
- МАГАТЕ заявляє, що усі АЕС в Україні зупинили виробництво електроенергії
- Пенсії в Україні зростуть з 1 березня
- Загинув командир відділення батальйону безпілотних систем Володимир Муж з Львівщини
Найчитаніше
- росія знищила великий завод з виробництва дронів в Україні
- У львівській лікарні чоловікові з третьою стадією раку рота видалили пухлину
- У селі на Львівщині вилучили ракету Х-47М2 «Кинжал»
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який з 2024 року вважався безвісти зниклим
- На Львівщині затримали лікаря за вимагання 80 000 грн хабаря
Коментарі