Дві ДТП, і у двох автівки в кюветі: на Львівщині травмувалися люди (ФОТО)

Травмувалися троє осіб

За добу у двох схожих автопригодах на Львівщині травмувалися троє осіб.

Про це повідомляє Національна поліція Львівської області.

Як попередньо встановили правоохоронці, один з водіїв перебував у стані сп’яніння, а другому стало погано за кермом.

Перша дорожньо-транспортна пригода сталася 31 липня, близько 21:15 год., поблизу села Бориня, Самбірського району. Як попередньо встановили правоохоронці, 23-річний мешканець одного з сіл району, керуючи автомобілем «Ауді А4», на автодорозі «Бориня–Боберка» не впорався з керуванням та з’їхав у кювет.

Внаслідок ДТП, пасажирка автомобіля, 19-річна місцева мешканка, отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована. Під час медичного освідчення встановлено, що водій перебував у стані сп’яніння.

Слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання — позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на термін від трьох до п’яти років.

Фото: Національна поліція Львівської області

Друга автопригода цього ж дня, близько 9:30 год., 57-річний львів’янин, керуючи автомобілем «Porsche», рухаючись зі Львова до Стрия, на трасі «Київ–Чоп», поблизу села Красів, врізався у відбійник, з’їхав у кювет, внаслідок чого машина перекинулася на дах. Як попередньо встановили правоохоронці, водію стало погано за кермом.

Він, а також двоє його пасажирок, мешканок Львова, віком 40 та 47 років, отримали тілесні ушкодження різної важкості та були госпіталізовані.

Слідчі територіального підрозділу поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України.

Максимальне покарання, передбачене санкцією статті — обмеженням волі на термін до трьох років, з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Досудові розслідування тривають. Правоохоронці з’ясовують всі обставини подій.

Нагадаємо, на Львівщині на ходу загорівся автомобіль (ФОТО).

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
  4. росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
  5. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  4. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  5. Підтверджено загибель молодого Героя зі Львівщини, який з червня вважався безвісти зниклим