Дві молоді киянки знімали та продавали порно зі своїми маленькими доньками (ФОТО)
У Києві викрили жінок, які займалися розбещенням власних дітей з метою продажу дитячої порнографії.
Як повідомляє Офіс генерального прокурора, повідомлено про підозру двом жінкам, які розбещували своїх малолітніх дочок, виготовляли за їх участі дитячу порнографію та розповсюджували її для отримання прибутків (ч. 2 ст. 156, ч. 1 ст. 301-1 КК України, ч. 4 ст. 301 КК України у редакції від 20.01.2010 року).
Досудовим розслідуванням встановлено, що двоє не пов’язаних між собою жінок, упродовж 3–4 років, організовували фото- та відеозйомки своїх дітей 6 та 9 років з метою виготовлення матеріалів, що містять зображення відвертої сексуальної поведінки і є дитячою порнографією.
У подальшому вони збували порнографічну продукцію через мережу Інтернет невстановленим особам, за що отримували прибуток. За один матеріал жінки отримували до 2 тис грн.
У ході обшуків за місцями проживання підозрюваних на мобільних телефонах та комп’ютерах виявлено фото та відео за участю малолітніх дівчаток.
Наразі, жінок затримано в порядку ст. 208 КПК України. Відносно однієї з підозрюваних судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без альтернативи внесення застави, відносно іншої - готується аналогічне клопотання.
[gallery link=«file» ids=«289145,289143,289144»]
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові підозрюваний у вбивстві військового ТЦК у суді визнав свою вину
Коментарі