Двічі в одну річку: на Львівщині злодій-рецидивіст вдруге обікрав свою сусідку
Сталося це невдовзі після того, як він був звільнений з місць позбавлення волі. Відділ комунікації поліції Львівської області, сьогодні, повідомив, що у Кам’янка-Бузький відділ поліції звернулася 69-річна жителька одного із сіл району. За словами пенсіонерки, 2 серпня, з її будинку було викрадено грошові кошти у сумі 85 000 гривень, які вона зберігала у дерев’яному ящику на горищі.
Правоохоронці встановили, що до вчинення злочину причетний, раніше судимий, 26-річний сусід потерпілої. Зловмисник три роки тому вже обікрав цю жінку, забравши з її оселі 100 000 гривень. Тоді, за рішенням суду, він був позбавлений волі на п’ять років, проте за «законом Савченко» у липні цього року його звільнили достроково. А вже у серпні зловмисник вдруге навідався до пенсіонерки.
За фактом відкрите кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від трьох до шести років.
Суд обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
Офіційно: підозрюваного у вбивстві Дем’яна Ганула затримано (ФОТО)
2
Ігор Клименко наголосив, що подробиці згодом надасть пресслужба поліції
Поліція Львівщини затримала рецидивіста, який зґвалтував неповнолітню дівчину на вулиці
Йому уже обрали запобіжний захід і під час слідства він перебуватиме у СІЗО
У Мережі оприлюднили кадри моменту вбивства активіста Дем'яна Ганула (ВІДЕО)
1
Наразі правоохоронці мають конкретні зачіпки, які стосуються вбивства активіста та волонтера Дем'яна Ганула в Одесі
Найкоментованіше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
Коментарі