Двох людей врятовано під час пожежі на Львівщині (фото)

Як стверджують у прес-службі ДСНС Львівщини, вчора, 9 жовтня, о 16:32 год., до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в м. Яворів, на вул. Львівська 28. До місця займання виїхали фахівці 23-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Яворів.
По прибуттю рятувальники з’ясували, що займання виникло на другому поверсі двоповерхової будівлі площею 200 кв. м, та приступили до ліквідації займання. Через щільне задимлення рятувальникам довелось працювати в засобах захисту органів дихання.
З допомогою висувної драбини, через вікно вогнеборці врятували із приміщення 2 людей, які перебували всередині будівлі.
Пожежу локалізували о 16:47 год. та ліквідували о 16:50 год. Вогнем знищено декоративну обшивку на площі 30 кв. м та пошкоджено дерев’яні сходи на площі 2 кв. м.
До ліквідації пожежі залучили 3 рятувальників та 1 одиницю спецтехніки.
На місці події ніхто не постраждав, обставини з’ясовують правоохоронці.
varta1.com.ua: Новини

У Чорткові так затопило будинок, з якого власники могли виїхати за кордон, що вода лилася через вікна (ФОТО)
Працівники водоканалу склали акт про витік води, і тепер власникам доведеться сплатити чималий штраф за неконтрольоване споживання

На станції метро у Києві загинув пасажир, впавши під поїзд (ФОТО)
Загиблого деблокували та підняли на платформу. Обставини встановлюватимуть правоохоронці

На вантажному вагоні в Одесі двох підлітків смерельно вразило струмом (ФОТО)
Встановлюються всі обставини події, після чого їй буде надана правова кваліфікація
Найкоментованіше
- У Польщі за скоєння зухвалого злочину оголосили в розшук 26-річного українця (ФОТО)
- У центрі Львова чоловік вимагав припинити виконання Гімну України
- Наймолодший комбриг в історії ЗСУ заявив, що мобілізувати доведеться навіть 18-річних
- Кабмін підвищив стипендії курсантам військових навчальних закладів
- "Укрпошта" почне продавати ковбасу у своїх відділеннях
Найчитаніше
- На Тернопільщині брат і сестра померли вдома і пролежали мертвими у будинку кілька місяців (ФОТО)
- На Львівщину «на щиті» повертаються двоє братів полеглих на війні - Радіонов Роман та Радіонов Олександр
- Стало відомо про загибель двох молодих Героїв з однієї громади Львівщини
- В Україні запроваджуються зміни для осіб зі статусом внутрішньо переміщених осіб
- У Польщі за скоєння зухвалого злочину оголосили в розшук 26-річного українця (ФОТО)
Коментарі