Двоє дітей потрапили в лікарню через п’яного водія на Закарпатті (ФОТО)
Маленькі діти потрапили до лікарні
На Закарпатті поліція затримала п’яного водія, який потрапив у ДТП з двома малолітніми дітьми. Двоє дітей отримали травми. Про це повідомили 13 червня у прес-службі поліції Закарпатської області.
Автопригода відбулася вчора 12 червня, вранці до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду у селищі Чинадієво, Мукачівського району.
«30-річний водій автомобіля «ВАЗ-2101», рухаючись по вулиці Духновича, не впорався з керуванням та в’їхав у металеву огорожу будинку. У ДТП травмувалися двоє малолітніх хлопчиків, віком 5 та 8 років, які перебували у авто. Дітей доставили до лікарні, де медики надають їм необхідну допомогу», — встановили правоохоронці.
Водія поліцейські освідчили і з’ясувалося, що чоловік керував транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння. У його крові виявили 1,63 проміле.
Його затримано у порядку статті 208 КПК України та поміщено до ізолятора тимчасового тримання.
«Слідчі кваліфікували дії водія за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України, тобто Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, що спричинило потерпілим тілесні ушкодження», — додали в поліції.
У справі буде призначено експертні дослідження, які допоможуть встановити всі об’єктивні обставини ДТП.
Досудове розслідування триває.
Нагадаємо, сьогодні у ДТП на трасі «Київ–Чоп», поблизу Львова, постраждала дитина.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
- Петер Мадяр пропонує Володимиру Зеленському зустрітися у Береговому на Закарпатті
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- До України з Німеччини екстрадовано лідера злочинної організації
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
Коментарі