Двох захисників зі Золочівщини посмертно відзначили державними нагородами
Також батькам передали нагородний знак «Честь і пам’ять» — відзнаку Міністерства оборони України, що вручається як вияв вдячності та пошани до загиблого воїна
Воїнів зі Золочівського району, Богдана Рубаху і Арсена Боголуцького, посмертно нагородили державними нагородами та присвоїли ордени та відзнаки за особисту мужність, героїзм і стійкість під час бойових дій у захисті України. Про це повідомили у Львівській обласній військовій адміністрації.
Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Олександр Сирський посмертно нагородив молодшого лейтенанта Богдана Рубаху Комбатантським хрестом. Почесну відзнаку вручили батькам полеглого воїна — Василю та Марії Рубахам.
Богдан Рубаха родом із села Старий Милятин у Бродівському районі. Обіймав посаду командира стрілецької роти 68 окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. Загинув 15 травня 2023 року поблизу міста Часів Яр на Донеччині.
Також воїн нагороджений відзнакою Головнокомандувача Збройних Сил України «Хрест Хоробрих» — за особисту мужність, героїзм і стійкість, виявлені під час бойових дій у захисті України, а також медаллю «За мужність» (посмертно) — командиром 420-го окремого стрілецького батальйону 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша ЗСУ.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Статус УБД хочуть надавати цивільним, які конфіденційно співпрацювали з розвідкою та СБУ
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Чмут прогнозує найважчу зиму в Україні
- На Прикарпатті чоловік обікрав колишню вчительку майже на 1,3 млн грн
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
Найчитаніше
- У нічній ДТП на Львівщині загинули троє неповнолітніх дівчат
- У лікарні розповіли про стан неповнолітньої дівчини, яка вижила у ДТП на Львівщині
- Захисник «Азовсталі» Богдан Кротевич відмовився від нагороди головкома Сирського
- Увага! У Львові зникли двоє малолітніх дітей
- У Львові в лімузині виявили тіло людини
Коментарі