Двоє юнаків на Волині підпалили військовий автомобіль за вказівкою фсб (ФОТО)

15-річному та 18-річному хлопцям загрожує до десяти років ув’язнення

Завербовані ворожими службами зловмисники підпалили автомобіль військовослужбовця Volkswagen Transporter, яке проходило техобслуговування в регіоні після виконання бойових завдань на фронті. Наразі фігуранти затримані. Про це повідомила пресслужба ГУНП у Волинській області.

Подія сталась 23 грудня у місті Володимир: на місці працювала слідчо-оперативна група територіального підрозділу. Поліцейські вилучили ряд речових доказів, провели невідкладні пошукові заходи, аби оперативно встановити причетних до зухвалого злочину осіб.

Фото: ГУНП у Волинській області

На місці також працювали поліцейські-кінологи зі службовою собакою.

Встановлено, що підпал вчинили двоє жителів Володимирського району 15 та 18 років. Діяли вони на замовлення фсб росії. Повнолітньому фігуранту в один з месенджерів написав невідомий: за винагороду той зі спільником мали підпалити авто військового або правоохоронця, зняти це на відео і надіслати замовнику.

Завдяки своєчасному оперативному та професійному реагуванню правоохоронці по гарячих слідах встановили місце знаходження зловмисників.

Фігурантів доставили в підрозділ поліції для проведення процесуальних дій. Повнолітнього зловмисника затримали в порядку ст. 208 КПК України.

Читайте також: одесит підпалив авто, бо воно закривало краєвид із вікна його квартири

За цим фактом управління СБУ проводить досудове розслідування, розпочате за ч. 1 ст. 114-1, ч. 2 ст. 194 Кримінального кодексу України: за процесуального керівництва прокуратури, молодикам уже оголошена підозра. Санкція передбачає до 10 років позбавлення волі.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
  2. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  3. Українцям з 2026 року для виходу на пенсію у 60 років потрібно буде мати 33 роки офіційного стажу
  4. Зеленський заявив, що люди з тимчасово окупованих територій не будуть голосувати на референдумі
  5. Папа Римський Лев XIV запропонував "24 години миру" після масованих російських атак по Україні

Найчитаніше

  1. В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
  2. Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
  3. У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
  4. Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
  5. Мобілізацію та воєнний стан в Україні можуть скасувати - Зеленський