Двоє травмованих внаслідок п'яного ДТП на Львівщині
Відділ комунікації поліції Львівської області інформує про дорожньо-транспортну пригоду, що сталась 7 квітня, близько 19:35 год., у селищі Східниця. Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля «Нісан», 48-річний місцевий мешканець, не впорався з керуванням та здійснив наїзд на металеве пішохідне огородження.
Внаслідок ДТП, тілесні ушкодження отримали водій автомобіля та його пасажирка, 42-річна мешканка Східниці. Окрім травм, лікарі діагностували у водія «алкогольне сп’яніння».
Наразі, поліцейські з’ясовують обставини події, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У Польщі перекинувся мікроавтобус із українцями
Серед пасажирів автобуса, що потрапив у ДТП неподалік кордону, була 9-річна дитина
У Львівській області п’яний водій спричинив ДТП з мотоциклістом
Аварія сталася вночі на трасі «Львів-Краковець». Внаслідок зіткнення 31-річний керманич мотоцикла потрапив до лікарні, а нетверезому водію легковика загрожує до восьми років тюрми.
У Львові водій автомобіля збив 78-річну жінку
Внаслідок наїзду літня львів’янка отримала травми та була госпіталізована. Поліція відкрила кримінальне провадження щодо 45-річного водія.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі