Дякуємо ППО: на Львівщині була загроза повітряно-ракетного удару

У військовій адміністрації повідомили, чому спрацьовували сирени

За минулу добу на Львівщині існувала загроза ракетного удару. Про це повідомив очільник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький у «Telegram», зранку, 6 травня.

«Мали два сповіщення про повітряну тривогу. Була загроза повітряно-ракетного удару. Дякую нашим бійцям ППО, що не справдилась», — повідомив Максим Козицький.

Мешканців Львова та області просять не нехтувати сигналами повітряної тривоги, діяти згідно інструкції та йти в укриття в разі спрацювання системи оповіщення населення.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  5. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові

Найчитаніше

  1. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  2. Військових після СЗЧ спершу відправляють у найгарячіші точки фронту, - Сирський
  3. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  4. Синоптики уточнили, як довго в Україні будуть сильні морози
  5. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів