"Дєвочкі, ідітє нах*р": пасажири і водій маршрутки нахамили дівчині загиблого воїна, яка поверталася з його похорону (фото, відео)

84272024_2760263957397735_1490003044941692928_n
84272024_2760263957397735_1490003044941692928_n

У пасажирському автобусу сполученням «Луцьк–Київ» стався скандал через російський серіал у салоні — водій відмовлявся його вимкнути. Про це повідмоляє «ТСН», з посиланням на  Ярину Чорногуз.

За словами дівчини, вона, разом з подругою, поверталася автобусом з Луцька, де щойно поховала свого хлопця Миколу Сорочука — 22-річного військовослужбовця, який загинув 22 січня на Донбасі.

У автобусі, як розповіла Чорногуз, транслювали серіал російською мовою. «Коли я підійшла та ввічливо попросила вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що я недавно повернулася з зони бойових дій, з лютого їду туди знову, і мені гидко цілу ніч слухати телепродукт окупантів, водій це зробити (фото прикріплюю) відмовився», — пише Чорногуз.

Коли водія почали фільмувати камерою смартфона, він вибив пристрій з рук дівчини. Зрештою, водій погодився вимкнути серіал, якщо такі дії підтримає «думка більшості» в автобусі.

Втім, коли дівчата запитали у пасажирів, чи їм принципово зараз дивитися російськомовний продукт, на них «почала кидатися якась жінка, яка казала, що їй байдуже на каком язикє і що ми вбивці, бо їздимо на війну, на яку вона нас не посилала» (у відеозаписі чутно вигуки: «Дєвочкі, ідітє нах*р»).


«Решта автобуса просто промовчала. Згадку, що я вертаюся з похорону свого хлопця-бійця, який загинув, захищаючи їхню можливість вільно пересуватися неокупованими дорогами України, зустріли мовчанням з винними очима», — зазначає волонтерка.

Зрештою, дівчата вийшли з автобусу посеред траси. «Нас двох, волонтерку аерозвідки та госпітальєрку, дорослі зрілі люди, громадяни України, на чолі з водієм погодилися висадити посеред траси, аби далі дивитися у спокої російське кіно», — написала Чорногуз.

У компанії-перевізника вже відреагували на інцидент. Там зазначають, що «м’яко кажучи шоковані вчинком водія» та зазначили, що на кожен рейс видають флешку з українськими стрічками.

«Адміністрація видає на кожний автобус флешки з українськими стрічками, тому нам на цей момент незрозуміло як російськомовний фільм з’явився на екрані автобуса», — йдеться у повідомленні перевізника у «Facebook».

Компанія-перевізник також вибачилася за поведінку водія й засудила повторення таких ситуацій в майбутньому. «Наша позиція однозначна: подібні ситуації ганебні й не повинні повторюватися», — зазначили в компанії.