Димінський просить закрити кримінальну справу щодо смертельної ДТП

_id27465_650x410_1_650x410
_id27465_650x410_1_650x410

Галицький районний суд Львова зобов’язав прокуратуру розглянути клопотання захисту бізнесмена, президента футбольного клубу «Карпати» (Львів) Петра Димінського, підозрюваного в причетності до смертельної дорожньо-транспортної пригоди, про закриття кримінального провадження. Про це інформують «Українські Новини».

Адвокат бізнесмена повідомив суду, що, 17 вересня, прокуратура Львівської області відмовилася закрити справу.

Він вважає це рішення незаконним і просить суд зобов’язати прокуратуру закрити кримінальне провадження.

Захист Димінського впевнений, що в цій справі немає складу злочину.

Суд частково став на бік захисту, зазначивши, що прокуратура не мотивувала належним чином свою відмову в закритті справи, а саме, не вказала інформацію про терміни розслідування.

З огляду на це, у кінці вересня, суд зобов’язав прокуратуру повторно розглянути клопотання захисту про закриття кримінального провадження і винести по ньому мотивоване рішення.

Рішення суду оскарженню не підлягає.

Головне управління Нацполіції у Львівській області призупинило розслідування кримінального провадження проти бізнесмена Димінського, у зв’язку з його розшуком.

У 2018 році Інтерпол відмовився оголосити його в міжнародний розшук.

Димінський підозрюється у скоєнні дорожно-транспортної пригоди у Львівській області, 18 серпня 2017 року, у результаті якої загинула жінка.

Раніше, за підозрою у скоєнні ДТП, був заарештований охоронець бізнесмена Андрій Борщ, але потім було встановлено, що він не знаходився за кермом автомобіля і обмовив себе.