Директор гірничого підприємства на Львівщині використав майже 2 млн грн бюджетних коштів не за цільовим призначенням
БЕБ повідомило йому про підозру
На Львівщині повідомили про підозру керівнику державного гірничого підприємства у нецільовому використанні бюджетних коштів у великих розмірах. Про це повідомила пресслужба БЕБ.
Досудовим розслідуванням встановлено, що в грудні 2022 року директор компанії під час виконання бюджетної програми мав забезпечити заходи з ліквідації неперспективних вугледобувних підприємств.
Однак при розподілі коштів використав майже 2 млн грн не за цільовим призначенням бюджетної програми.
Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області повідомили керівнику державного підприємства про підозру за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 210 Кримінального кодексу України.
Раніше повідомляли: на Львівщині БЕБ перекрило канал контрабанди техніки Apple (ФОТО)
Досудове розслідування триває. Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Львівської обласної прокуратури.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
На Львівщині висадили гектар лісу в пам’ять про полеглого воїна-лісівника Андрія Позняка
Акція «Ліси пам’яті» об’єднала рідних захисника, колег та громаду заради вшанування подвигу героя
На Львівщині під час пожежі сухостою у дачному кооперативі загинув чоловік
Трагедія сталася через займання сухої трави на території дачного кооперативу у селі Межиріччя
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі