Директорці школи на Львівщині "світить" до 3-х років тюрми, через халатність щодо правил безпеки

p_61851_1_slidertop2
p_61851_1_slidertop2

Золочівська місцева прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо директорки школи Перемишлянського району. Жінка обвинувачується в недбальстві щодо правил безпеки, через що один із працівників школи втратив палець. Свою вину директорка заперечує.

Як інформує прокуратура Львівщини, керівник шкільного закладу грубо порушила правила з питань безпеки життєдіяльності та законодавство з питань охорони праці зокрема.

За вказівкою директорки, один із працівників школи різав колоди саморобною циркуляркою та отримав тілесне ушкодження середньої важкості, ампутувавши палець руки.Під час слідства з’ясувалось, що інструмент не перебував на обліку, хоча був основним виробничим інструментом школи, ба більше, не був обладнаний спеціальними засобами захисту.Експертиза з питань безпеки життєдіяльності встановила, що робота на циркулярці є роботою з підвищеною небезпекою, під час проведення якої директорка школи не забезпечила належного управління системою охорони праці.

Варто зазначити, внаслідок грубих порушень на робочому місті, працівник школи залишився без пальця на руці, проте підозрювана своєї провини категорично не визнає.

Обвинувальний акт у провадженні за ч. 1 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) скеровано до суду. Санкція статті передбачає обмеженням волі терміном до 3-ох років.