Дитина з ДЦП, кредити, нездорові відносини в колективі: озвучили ймовірні причини самогубства поліцейського (відео)

police-jeton
police-jeton

У Рівному в приміщенні поліції знайшли застреленого поліцейського — лейтенанту було 33 роки. Інспектора чергової частини знайшли зі смертельним пораненням у кімнаті відпочинку, йдеться у сюжеті «ТСН.16:45».

Під час несення служби, колеги старшого лейтенанта поліції почули підозрілий звук, який пролунав із недіючої кімнати для затриманих осіб відділу поліції. Коли ж прибігли, виявили чергового без ознак життя.

Поряд була його табельна зброя. Поліцейські кажуть, перед цим нічого дивного за колегою не зауважували. 33-річний старший лейтенант поводився як зазвичай.


«Він поводився штатно, адекватно, вийшов покурив. Там було декілька реплік, що він виходить подихати свіжим повітрям. Останній раз, коли я його бачив, він настрою будь-якого емоційно-негативного, що його щось турбує, не проявляв», — розповів керівник Рівненського міськвідділу поліції Василь Зелінський.

Керівництво поліції каже, це було самогубство. Серед версій вчинку — побутові конфлікти в сім’ї, фінансова залежність від когось або кредитозалежність.

Про його кредити в сотні тисяч гривень говорять і колеги інспектора. Розповідають, що молодший син має ДЦП, і потрібно було чимало коштів для лікування та реабілітації.

Окрім того, заявляють і про цькування у поліції. Один з колег, на правах  анонімності, розповів телефоном таке: "В Юри були ряд проблем: проблема в сімейному житті, також дитина з ДЦП і ще є проблема в керівнику — з матюками, з ображанням, говорять, що ти не потрібний. Прошу і звертаюся, і всі мої колеги звертаються, зробіть висновки". 

Керівництво поліції це заперечує. Стверджують, що ніхто нікого не цькує. До того ж інспектора характеризують лише позитивно, навіть доган не мав. Працював у службі охорони, потім у карному розшуку, а від 2017 — у черговій частині.

«Ставлення до нього негативного не може бути, все відбувалося у службовому відношенні. Він технічний працівник, який більше працював з карточками, тут до нього найменше запитань було», — стверджує керівник міськвідділу.

«Під час добового чергування або напередодні фактично ніяких конфліктних ситуацій у нього не було, не з колегами. Принаймні на цей час ми таких даних не маємо», — додає заступник керівника ГУ Нацполіції Рівненщини Олександр Панасюк.

Що могло трапитися, досліджують і психологи. Окрім того, спілкуються і з іншими копами у відділку, аби з’ясувати їхній стан. У поліції відкрили провадження за фактом самогубства, проводять і службове розслідування. За півтора тижні інспектору мало виповнитися 34 роки. У нього лишилася дружина та двоє дітей.