Джо Байден підписав законопроєкти щодо допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню
Дякуємо!
Сьогодні, 24 квітня, президент США Джо Байден підписав законопроєкт про довгоочікувану допомогу Україні та іншим партнерам. Про це він заявив під час свого виступу у Білому домі.
Сенат у вівторок переважною більшістю голосів проголосував за ухвалення давно відкладеного пакета допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню у понад 95 мільярдів доларів, серед яких передбачено понад 60 мільярдів доларів Україні.
У США вже готують для України новий пакет військової допомоги на 1 млрд доларів. Більша частина американських озброєнь, призначених для допомоги Києву, перебуває на складах у Німеччині та Польщі.
Читайте також: США розглядає можливість відправлення додаткових військових радників в Україну
Раніше, 20 квітня, нижня палата Конгресу США провела основні голосування пакету законопроєктів, які передбачають допомогу Україні, Ізраїлю, Індо-Тихоокеанському регіону, а також розв'язання інших питань, пов’язаних із питаннями національної безпеки. Конгрес проголосував за пакет допомоги Україні: за - 311, проти - 11.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
- Україні доведеться визнати територіальні втрати, - Мерц
- росія не має доброї волі, її треба примушувати, - Зеленський
- Європа готується до затяжної війни в Україні, - NYT
- У Чернівцях скасували концерт Анастасії Приходько, яка заявила, що вона говорить “київською російською мовою”
- Партнери України будуть використовувати український фронт як полігон для тестування своїх оборонних розробок
Найчитаніше
- Підтверджено загибель зниклого безвісти на Курщині воїна з Львівської області Павла Горошка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим з 2023 року
- Львів 29 квітня попрощається із двома захисниками та захисницею України
- У Польщі знайшли мертвою українку із Закарпаття, яку польські поліцейські розшукували кілька днів
- У Львові у парку знайшли мертве немовля
Коментарі