Джонсон повідомив Зеленському про передачу Україні бронетехніки найближчими днями

Ще Джонсон віддав належне мужності українських сил, які продовжують хоробро захищати свободу України

Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон під час телефонної розмови повідомив президенту України Володимиру Зеленському про передачу Україні бронетехніки найближчими днями.

Про це повідомляється на сайті британського уряду.

Лідери держав обговорили потребу довгострокового рішення із забезпечення безпеки для України. Британський прем’єр зазначив, що продовжить тісно співпрацювати з союзниками і партнерами, щоб забезпечити для України можливість захищати свій суверенітет.

Прем’єр ознайомив президента з останньою інформацією стосовно нових санкцій, які Сполучене Королівство ввело у дію минулого тижня. Джонсон наголосив, що Велика Британія продовжить забезпечувати Україну засобами для самозахисту, у тому числі бронетехнікою найближчими днями.

«Велика Британія не зупиниться ні перед чим, щоб забезпечити українців ресурси, необхідними для захисту своєї країни від безперервного російського наступу», — написав Джонсон у себе в «Facebook».

Також Джонсон заявив, що міжнародна підтримка для України лише стає міцнішою, і що, на його переконання, Україна доб’ється успіху, а президент РФ Володимир Путін зазнає поразки.

Крім того, Зеленський розповів про актуальну ситуацію в Маріуполі, а Джонсон привітав український спротив у місті.

Ще Джонсон віддав належне мужності українських сил, які продовжують хоробро захищати свободу України.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  2. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  3. Зеленський заявив про високу ймовірність завершення війни найближчим часом
  4. Опубліковано відео моменту влучання шахеда у Львові
  5. У ППО пояснили, як шахед впав біля памʼятника Бандері

Найчитаніше

  1. Посадовці в/ч авіабригади на заході України продавали власникам громадського транспорту пальне призначене для польотів
  2. У Краматорську затримали командира військової частини, який закупив неіснуючих дронів на 47 млн грн
  3. СБУ виявила понад 300 тис дол США під час обшуків у очільниці районної ВЛК
  4. «Укрзалізниця» зупинила потяг в селі на заході України, щоб мама з хворою дитиною змогли доїхати до Охматдиту
  5. Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який вважався безвісти зниклим на Курщині