Ед Ширан та Антитіла випустили спільний кліп: прем’єра (ВІДЕО)

Слідом за Pink Floyd з Хливнюком, Антитіла також записали роботу з зіркою світової величини

Скріншот з відеокліпу

Британський співак Ед Ширан та популярний український рок-гурт Антитіла створили спільний музичний продукт. Прем’єру відео роботи опубліковано «Youtube».

Це мікс із нової пісні Еда Ширана «2Step» та нової пісні Антитіла «Сирени обірвали наш сон».

"Пропозиція від команди Еда записати спільну пісню — це ще один вияв підтримки від народу Великої Британії й безпрецедентний вчинок, який гарантовано створить потужний імпульс.

Антитіла виконували свою роботу як військовослужбовці, нам було не просто створити і записати українську лірику й вокал у студії. Окрім того, студія «Bobina Records», на якій ми зазвичай записували власні пісні опинилася під окупацією. Але завдяки Максиму Сиволапу, нашому другу і незмінному співавтору та аранжувальнику багатьох пісень, ми справилися зі своєю частиною. В українському тексті до пісні Еда Ширана «2Step» я вирішив розказати власну історію того, як для моєї родини почалася війна. І це не лише моя історія, це історія мільйонів українців, сім’ї яких розлучили, а подекуди і назавжди, жахливі бомбардування й війна", — розповідає про співпрацю Тарас Тополя.

Зазначається, що усі виручені кошти з монетизації відео на «YouTube» та з роялті підуть на благодійність до «Music Saves UA», проекту Всеукраїнської асоціації музичних подій.

Антитіла зазначають, що присвячують це відео пам’яті українського режисера Дмитра Маніфеста, життя якого обірвалося занадто рано. Режисером та продюсером відео виступив друг Дмитра Маніфеста — Дмитро Шмурак. Він зі своєю командою в неймовірно стислі терміни, професійно й бездоганно реалізував все задумане, розуміючи що гурт Антитіла буде не в змозі повноцінно долучитися до зйомок. «Є люди, які готові йти з тобою і у вогонь, і у воду. Саме завдяки нашій дружбі з Маніфестом мені стало зрозуміло, що робити щось в половину сили немає сенсу. Життя дуже бентежне і тому, коли Антитіла попросили мене підтримати і фактично спродюсувати та самостійно відзняти відеокліп, я одразу погодився, хоча розумів, що це дуже складне завдання. Ми з командою намагалися зробити все можливе, щоб робота вдалася. Якби Діма був живий, він би точно був з нами на знімальному майданчику. Хлопцям хочу передати тільки одне — повертайтеся живими!», — ділиться Дмитро Шмурак.

Додамо, що тиждень тому Ед Ширан предствив кліп на пісню «2Step», який він знімав у Києві наприкінці листопада 2021 року. Перша версія записана разом із американським репером Lil Baby. Британський співак вирішив направити всі доходи від перегляду цього кліпу у YouTube на гуманітарну допомогу Україні.

Читайте також