Екологічне забруднення в курортному містечку Карпат: на Львівщині судитимуть директорів підприємств (ФОТО)

Яке покарання їм загрожує за незаконне звалище

Фото поліції Львівської області

На Львівщині судитимуть керівників комунального підприємства, обвинувачених у забрудненні земель курортного селища Славське, що розташоване в Карпатах. Про це повідомили у прес-службі поліції Львівської області

За даними правоохоронців, директори комунального підприємства протягом чотирьох років (кожен у період свого перебування на цій посаді) незаконно захоронювали сміття на полігоні твердих побутових відходів у Славську, всупереч забороні його використання.

Так, у 2018 році між Славським комунальним підприємством та компанією-підрядником було укладено фіктивний договір про надання послуг з вивезення побутових відходів.

«Згідно умов цього договору, підрядники повинні були вивозити сміття на діючий Стрийський полігон твердих побутових відходів, проте, насправді комунальники своєю технікою вивозили його для захоронення на закритий у 2010 році полігон твердих побутових відходів у Славському. При цьому між замовником та підрядником проводились формальні підписання актів приймання-виконання робіт. Таким чином директори комунального підприємства допустили забруднення суміжних з полігоном земельних ділянок, території прибережної захисної смуги та вод річки Опір», - йдеться у дописі.

Майже 2,8 мільйони гривень становить сума завданих збитків.

Фото поліції Львівської області

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях, відкритих за ч.2 ст.28 - ч.2 ст.239 (Забруднення або псування земель, вчинене за попередньою змовою) Кримінального кодексу України, ч.1 ст.239 (Забруднення або псування земель) Кримінального кодексу України та ч.2 ст.367 (Службова недбалість) Кримінального кодексу України, завершене. Обвинувальні акти скеровані на розгляд суду.

Читайте також: на чотирьох вулицях Львова з'явилися платні паркувальні майданчики (ФОТО)

Для довідки: Максимальне покарання, що загрожує обвинуваченим – позбавлення волі на строк до 5-ти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3-ох років.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена

Читайте також