Екс-банкіру, який ошукав клієнта на 100 тисяч доларів, оголосили підозру
Працівниками Франківського відділу поліції оголошено підозру колишньому заступнику керівника управління одного із найбільших банків України, який привласнив 100 тисяч доларів клієнта.
Про це повідомили у прес-службі прокуратури Львівської області.
Вказана особа, скориставшись службовим становищем, не сформувала справу з юридичного оформлення рахунку та привласнила кошти клієнта банку на загальну суму 100 тис доларів США.
Крім цього, з метою приховання злочину, махінатор видав клієнту неправдиві офіційні документи, які нібито підтверджували зарахування коштів на рахунок потерпілого.
Такі дії правопорушника кваліфіковано за ч.1 ст.366 (службове підроблення), ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України.
За вчинене чоловіку загрожує від 7 до 12 років ув’язнення, з трирічним позбавлення правом обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю та конфіскація майна.
varta1.com.ua: Новини
У Львові усі будинки отримують опалення
Вчора ввечері тепловики відновили подачу опалення до 2135 будинків
На Львівщині у ДТП постраждала пішохід
У ДТП жінка отримала тілесні ушкодження та була госпіталізована
На Львівщині горів будинок
Пожежа сталася в с. Вовків Львівського району в двоповерховому житловому будинку
Найкоментованіше
- У Міносвіти виступають проти повної заборони російської мови в школах
- Львів'янка заробила 67 млн грн готівки на продажу монет (ФОТО)
- В Україні можуть ввести обмеження для тих, хто не виконує військовий обов’язок
- Мирні переговори між Україною і Росією зайшли в глухий кут, - Зеленський
- У Дніпрі зафіксували масовий «спалах» ВІЛ-інфекції серед військовозобов’язаних чоловіків
Коментарі