Екс-куратор «Великого будівництва»: Кирило Тимошенко став радником міністра оборони
Тепер він працює з Умєровим
![](/uploads/media/03/89/0389cfc62f93782e0eaa6eb8c57bcdfa_w640.jpg)
З 1 березня Кирило Тимошенко, екскоординатор “Великого будівництва”, тепер керує медіа-напрямком в одному з ключових міністерств. Про це повідомляє видання NV, яке отримало офіційне підтвердження.
«Тимошенко Кирило Владленович обіймає посаду штатного радника Міністра оборони України, починаючи з 1 березня 2024 року, на підставі відповідного наказу про його призначення», – йдеться у відповіді на журналістський запит.
У Міноборони зазначили, що основний напрямок діяльності Тимошенка, який був звільнений у січні 2023 року, – «медіа та комунікації, координація інформаційної політики в Міністерстві оборони та підпорядкованих Міноборони структурах, а також побудова єдиного інформаційного порядку денного в Силах оборони України на час дії воєнного стану».
Кирило Тимошенко був призначений заступником голови Офісу президента України (тоді Адміністрації президента України) у травні 2019 року. У сферу його відповідальності входила інформаційна політика.
Починаючи з 2020 року Тимошенко опікувався також регіональною політикою, зокрема однією з наймасштабніших ініціатив президента Володимира Зеленського з ремонту доріг – «Велике будівництво».
Читайте також: пов'язаний з українським нардепом завод постачав зарядні станції до тимчасово окупованого Криму
У січні 2023 року він написав заяву про відставку, яку президент задовольнив.
![](/uploads/media/69/9a/699a8f078265b3ae4aafbf879dc68e8c_w960.jpg)
В Індії вербували чоловіків на війну проти України: правоохоронці ліквідували мережу торгівлі людьми
Людей підшукували через соціальні мережі та місцевих агентів
![](/uploads/media/ca/97/ca9732dfc3d8639c503d390b7fc81697_w640.jpg)
НБУ встановив офіційний курс валют на понеділок, 11 березня
Долар подорожчає після вихідних
![](/uploads/media/b0/15/b015cb7ca7c27a8f5946ca6205942903_w1920.jpg)
Батько два роки приїжджав до міста і виглядав зниклого сина з війни: Воїн повернувся додому на щиті (ФОТО)
Упродовж двох років чоловік, коли на центральній площі зустрічали загиблих воїнів і розпитував солдатів, чи бачили його сина або щось чули про нього