Ексдепутатка парламенту Швеції пішла на службу у ЗСУ
Екснардепка служить в Інтернаціональному легіоні
![](/uploads/media/a5/1a/a51a67507858715e0bd893863dd4e2b8_w640.jpg)
Каролайн Норденгріп, колишня депутатка парламенту від Шведських демократів, вступила до лав Збройних Сил України. Тепер вона захищає нашу державу від окупантів і каже, що навіть не вагалась у своєму виборі.
![](/uploads/media/50/db/50dbb4d78d7f89e8cc39358ef2f8bbd7_w640.jpg)
Кароліні Норденгріп 42 роки, вона родом із Боллебюгда й належить до правої партії «Шведських Демократів» (SD). Вона також працювала національним омбудсменом партії.
Кароліна від самого початку війни твердо підтримувала Україну і відвідувала нашу країну ще як парламентар. А тепер підписала контракт з українською армією і стала кадровим військовим.
![](/uploads/media/0e/e5/0ee5d6cd21d8704def2d5a2e1e93a914_w640.jpg)
Ексдепутатка тепер служить у «Інтернаціональному легіоні».
Норденгрип підписала контракт з армією як іноземець і тепер стане кадровим солдатом і має звання сержанта.
В інтерв'ю Boras Tidning вона розповіла, що таким чином вирішила зробити свій внесок у перемогу України.
«Для мене це було очевидно. Я ніколи не вагалася. Я так багато дізналася про цю війну, коли була в складі комітету з питань оборони, що коли вона почалася, я зразу відчула, що маю зробити свій внесок, »– розповіла Норденгріп.
В інстаграмі Кароліни Норденгріп уже можна побачити чимало фото та відео з України. В останній публікації вона розповіла, що всі бюрократичні процедури завершено і показала документ від Міноборони.
«Після трьох днів бюрократії зрозуміла, що я погоджена до регулярної армії, було багато штампів,»– написала Кароліна.
![](/uploads/media/33/fy/33fyz967404bdf3c8687491cf7fyza51_w640.jpg)
Увага! В Україні оголошено повітряну тривогу
Всі в укриття!
![](/uploads/media/46/c3/46c3432e7b23b0e3b6c6f223be69a3be_w640.jpg)
Повітряна тривога: в Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!
![](/uploads/media/17/7a/177aaac1a00c3ac65d2c723d44db7eaa_w640.jpg)
Увага! Тривога! В Україні існує загроза ракетних ударів
Всі в укриття!