Ексдиректор ЦРУ розкрив масштаб провалу росії на фронті
Він переконаний, що російський наступ не досягнув того, на що сподівалися в Кремлі.
Росія явно перебільшує свої успіхи на фронті та незначне просування вперед біля Покровська Донецької області не має стратегічного значення, але втрати, яких зазнає окупаційна армія, невиправдані масштабом просування. Про це заявив колишній директор ЦРУ, генерал Девід Петреус в інтерв'ю німецькій газеті Welt.
Під Покровськом триває українська контратака, ЗСУ вже вдалося повернути близько 200 кв. км території.
“Так, Росія поступово просувалася вперед, але ці "успіхи" не мають стратегічного значення і куплені колосальними втратами. За нашими оцінками, Росія вже втратила 1,1 млн убитими та пораненими. Як офіцер, який багато років писав листи співчуття родинам загиблих, я не можу навіть осягнути масштаби цієї трагедії”, - сказав Петреус.
Він переконаний, що російський наступ не досягнув того, на що сподівалися в Кремлі. І хоч погодні умови дозволяють вести бої, каже ексдиректор ЦРУ, але “зараз немає жодних ознак, що Росія здатна на справжній прорив”.
Коментуючи порушення повітряного простору країн НАТО дронами РФ та демонстративні масовані обстріли України, Петреус сказав, що Москва "тестує межі" та робить відкритий виклик США.
Втім, він не впевнений, що атаки російських БпЛА на країни Європи є скоординованою операцією.
“Можливо, ці дії не повністю скоординовані, але рішення про них ухвалювали свідомо. Я згоден із президентом Трампом: якщо це повториться, НАТО повинно збивати російські літаки. Мені також сподобалося, що він заявив — Україна повинна повернути свої території. Це амбітно. Але це стане можливим лише тоді, коли ми посилимо підтримку України. Вона має не тільки зупиняти росіян на фронті, а й повернути собі ініціативу. Робити це треба з мінімальними втратами, максимально покладаючись на безпілотні системи", - сказав американський генерал.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
У пʼятницю Львів попрощається із захисниками Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою
Львів попрощається з військовослужбовцями Віталієм Калімуліним та Романом Чайкою, які віддали життя, захищаючи Україну від російських окупантів
Буданов назвав умови повернення українців з-за кордону
На думку Буданова, саме економічна стабільність стане магнітом для повернення людей
на росії відкрито погрожують країнам Європи: опублікували список "законних цілей"
Міноборони РФ опублікувало адреси європейських підприємств, які нібито виробляють зброю для України, і почало лякати "наслідками"
Найкоментованіше
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- Скасування математики на НМТ викликало скандал в Україні
- На вʼїзді до Львова підпірна стінка вже наполовину готова
- Зеленський повідомив, що готовий просто зараз почати прямі перемовини з Путіним
- В Україні запустили нову дорогу до кордону з Польщею стратегічного значення
Найчитаніше
- У Києві водій влетів у пішохідну зону, багато загиблих
- Громадянина Німеччини, який приїхав провідати родичів, мобілізували на Буковині - нардеп
- На Львівщині у ДТП автомобіль опинився у кюветі
- На Донеччині загинув Герой зі Львівщини Ігор Жук
- Оцифрування трудових книжок просять відтермінувати до завершення воєнного стану
Коментарі