Ексголова МЗС Австрії, яка на весіллі танцювала з путіним, переїхала у російське село (ВІДЕО)
У села Петрушово в Рязанській області
Колишня очільниця Міністерства закордонних справ Австрії Карін Кнайсль, яка танцювала на своєму весіллі з диктатором Путіним, переїхала до села в Росії та побідкалася на «незрозуміле майбутнє». Про це пишуть росЗМІ.
Згодом вона виїхала з Австрії через нібито цькування й «фактичну заборону на роботу». Далі вона мешкала у Лівані, згодом переїхала до Росії та була обрана до ради директорів «Роснефті». В березні 2022 року термін її роботи там закінчився.
Недавно Кнайсль переїхала до віддаленого села Петрушово в Рязанській області. Там вона орендувала житло і почала брати активну участь у житті російської глибинки.
«Я заплатила ще за місяць, а далі подивимося. Я не знаю нічого про моє майбутнє, нічого», - побідкалася ексміністерка.
Також, вона пояснила чим займається у селі:
« Було непросто приїхати сюди, але я намагаюся знайти свій шлях, хоч це нелегко. Тут мені подобається, у цьому селі дуже мило. Я приступила до роботи, продовжую викладання та навчання, пишу свої книги, вивчаю мову. Мені довелося залишити своє колишнє життя, почати все спочатку, а у 60 років це непросто.»
Довідково: Карін Кнайсль (18 січня 1965, Відень, Австрія) — австрійська дипломатка, журналістка і політикиня, колишня міністерка закордонних справ Австрії (2017—2019).
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- росія відхилила україснький мирний план з 20 пунктів, - Bloomberg
- Посол Ватикану назвав умови для візиту Папи Лева XIV в Україну
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Верховній Раді хочуть обмежити «можливості для ухиляння» від служби студентам-чоловікам
Коментарі