Екскомандир роти батальйону «Айдар» назвав найбільш недомобілізоване місто України

Тут дуже якраз влада побоюється сильної мобілізації

У Києві мобілізація проводиться не так інтенсивно, як в інших містах України. Про це повідомив екскомандир роти батальйону «Айдар», військовий аналітик Євген Дикий висловив у ефірі каналу «Новини Live».

«Мені видається, що Київ – чи не найбільш недомобілізоване місто країни. І мені здається, що тут дуже якраз влада побоюється сильної мобілізації в Києві. Бо, бачте, мобілізація – це завжди непопулярна річ. Ну вибачте мені, але війна – це непопулярна річ. Так, жорсткі заходи завжди знищують рейтинги, але якщо сюди прийдуть орки, то поняття рейтингів втратить будь-який сенс», – сказав Дикий.

Він наголосив на необхідності робити непопулярні речі, «і Київ у цьому сенсі має перестати бути такою собі умовно оазою».

«Я просто ходжу по вулицях Києва і бачу цю недомобілізацію у вигляді величезної кількості молодих чоловіків явно призовного віку в хорошій спортивній формі. Деякі з »качалок« ідуть. Вибачте, але тим часом 50-річні мужики з дуже поганим здоров’ям рештки свого здоров’я добивають десь там в окопах», – додав екскомандир «Айдару».

Читайте також: у 2024 році США хочуть посадити росію за стіл переговорів з Україною

Він переконаний, що «якщо ми це не переломимо, то війна покотиться в інший бік».

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також