Експерт пояснив, за яких умов в енергетиці станеться блекаут
Уряд має стимулювати бізнес продавати електроенергію у загальну мережу
Якщо Україна не зможе наростити кількість засобів ППО та не введе у експлуатацію якомога більший обсяг додаткової генерації, рано чи пізно в енергетиці може статися справжній блекаут. Про це у коментарі УНІАН сказав енергетичний експерт Геннадій Рябцев.
"Дві умови. Перша - збільшення кількості ППО та засобів ураження для неї. Друга: введення в експлуатацію якомога швидше нової потужності… Якщо першого не буде, а другим не буде займатися, то можливо все", - сказва експерт.
Він не виключив, що ситуація в такому разі може дійти до блекауту.
"Я не хочу згадувати слово блекаут, але є проблема", - додав він.
За його словами, для вирішення цього питання уряд має стимулювати бізнес не лише забезпечувати себе електроенергією, а й приєднувати свої установки до енергосистеми для забезпечення інших.
Експерт пояснив складну ситуацію в енергетиці, що сталася 23 січня, коли аварійні відключення світла запровадили одразу у понад 10 областях.
За його словами, це сталося через те, що одразу два енергоблоки Рівненської АЕС виводились у аварійний ремонт. Такі випадки стаються через наслідки періодичного зниження потужності енергоблоків, що трапляється під час російських атак на підстанції "Укренерго".
varta1.com.ua: Новини
Зеленський анонсував нову зустріч між представниками України, США та РФ
Під час зустрічей сторони обговорили широкий спектр важливих питань, насамперед військових, які необхідні для припинення бойових дій
Рютте пояснив, чому Україна рідше збиває російські ракети
Рютте закликав ЄС забезпечити максимальну гнучкість для України в закупівлях озброєнь через кредитний пакет на 90 мільярдів євро
На Львівщині зафіксували підвищення рівня води на річках
Наступної доби, у зв’язку з відлигою та опадами, очікується незначне підвищення рівнів води та послаблення льодових явищ
Найкоментованіше
- У Львові планують призупинити безкоштовні пересадки та обмежити пільговий проїзд у громадському транспорті
- Україна відправила дрони та експертів для захисту баз США у Йорданії
- Україна не відмовиться від Донеччини заради миру, - Зеленський
- На Східному напрямку загинув командир 39-ї бригади тактичної авіації, Герой України Олександр Довгач
- Президент України підписав закон про відстрочку для військових за «контрактом 18–24»
Найчитаніше
- На Львівщині підозру отримали голова міськради, керівник відділу та постачальник
- Під час виконання бойового завдання загинув Герой зі Львівщини Олег Глущак
- На Закарпатті «швидка» з породіллею в’їхала на пішохідному переході у групу дітей (ФОТО)
- Увага! На Львівщині безвісти зникла жінка
- Війна в Україні могла закінчитися раніше, якби ППО була як на Близькому Сході, - Стубб
Коментарі