Експерт пояснив, чи піде росія в наступ у січні-лютому 2024 року

Тоді коли земля промерзне

Координатор Ради нацбезпеки США Джон Кірбі заявив, що росіяни можуть спробувати піти в наступ на сході України, коли земля промерзне - на кінець січня-лютий 2024 року. Про це він розповів військовий експерт Владислав Селезньов у коментарі "Обозреватель".

«Я не думаю, що погодний фактор стане вирішальним і критичним, який визначатиме можливість або неможливість наступу російської армії. А ось наявність ресурсів, підготовленого, забезпеченого артилерійською та авіаційною підтримкою особового складу - саме ці фактори будуть визначальними під час проведення наступальної кампанії російської армії цієї зими», - сказав він.

В окупантів достатньо ресурсів і чіткі завдання, визначені президентом РФ Володимиром Путіним.

«Так що зима буде важкою. І я впевнений, що навряд чи саме погодний фактор впливатиме на інтенсивність бойових дій. Противник буде діяти так: якщо він буде мати можливість використовувати бронетехніку, він буде її використовувати, якщо немає, значить, пішки буде відправляти ті ж штурмові підрозділи на смерть. Ми спостерігаємо за тим, що відбувається в районі Авдіївки. Як часто ми бачили використання там бронетехніки? Було лише кілька випадків. А в основному це піхотні »м'ясні« штурми. Але хіба тотального рівня втрати зупиняють противника? Ні, не зупиняють. Тому війна триватиме», - додавСелезньов.

Читайте також: рятувальники показали наслідки удару БПЛА по Львову і передмісті

Інтенсивність боїв залежатиме від того, як швидко росіяни встигнуть підтягнути резерви для продовження атак.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт

Читайте також