Експерт пояснив, чи справді росія може мобілізувати 20 млн людей
І назвав реальну кількість
Поширені деякими ЗМІ цифри, що росія може мобілізувати до 20 млн людей, є абсолютно нереальними.
Таку думку висловив військовий експерт Сергій Грабський в інтерв'ю Radio NV.
За його словами, виходячи із загального людського потенціалу російської федерації, окупанти можуть залучити щонайменше до двох мільйонів людей.
«Це буде об'єктивна цифра, незважаючи на такі хрестоматійні показники, як вони заявляють, до 20 мільйонів. Це нереально, звісно», – вважає Грабський.
Експерт закликає не «демонізувати» мобілізаційні можливості рф і вказує на руйнівні наслідки мобілізації для самої країни-агресорки.
«Внаслідок часткової мобілізації і взагалі того, що відбулося в росії впродовж останнього року, вони втратили фактично до мільйона, а то і більше робочих рук, тому що ці робочі руки були призвані до війська і робочі мізки втекли з росії. А це вже є непоправною втратою для російської економіки», – сказав він.
Також Грабський зауважив, що мобілізованих необхідно забезпечувати всім необхідним, перевозити та ремонтувати для них для них техніку та озброєння. А росія в цих питаннях може сподіватися виключно на себе, в той же час її ресурси є обмеженими.
Раніше повідомлялося, експерт прогнозує до весни велику різанину «пригожинських» зеків.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Раді пропонують "ускладнити життя" ухилянтам
- У The Telegraph вважають, що Трамп може вийти з мирного процесу
- Зеленський дав обнадійливу заяву щодо закінчення війни
- У ТЦК пояснили, коли військового звільнять від відповідальності за СЗЧ
- Учасниця двох Олімпіад з України прийняла російське громадянство
Найчитаніше
- Сімейний "бізнес": На Волині батько з двома синами незаконно вирощували та обробляли тютюн на 11 млн грн
- Поліція повідомила деталі вбивства військового ТЦК у Львові
- На Львівщині затримано голову сільської ради зі спільником
- У Львові чоловік вбив військослужбовця ТЦК
- Смертельна ДТП під Городком: Водій BMW X5 під час обгону спричинив масову аварію, загинув 33-річний чоловік
Коментарі