Експерт пояснив, чому росія нарощуватиме удари по українській енергетиці

З метою «примусу»

Росія буде й надалі нарощувати ракетні удари на українську енергетичну та житлову інфраструктуру. Про це сказав військовий експерт, співголова ГО «Права справа» Дмитро Снєгирьов в ефірі Еспресо.

Він уточнив, що в російській доктрині заявлено про можливість завдавання ударів по енергетичній інфраструктурі з метою «примусу до капітуляції».

«Невипадково після завдавання ракетних ударів по українських житлових районах прессекретар президента Росії Дмитро Пєсков заявив, що Російська Федерація готова до »мирного« діалогу, але на російських умовах», – заявив Снєгирьов.

Такі дії загарбників дають підстави говорити про те, що останні ракетні обстріли по Україні мали на меті військово-політичний тиск, щоб примусити підписати так звані «мирні угоди».

Снєгирьов заявив, що також активізувалася міжнародна спільнота.

«Зауважимо, що паралельно з цим з'являється »мирний план« президента Туреччини Ердогана. Там чітко зазначено, що Росія залишає за собою окуповані території, тобто статус-кво, на момент підписання »мирних« угод. Йдеться про території окупованих районів Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей та окупований Крим. Це все стосується ракетних обстрілів», – резюмував він.

varta1.com.ua: Новини

Ольга Чобіт