Експерт спрогнозував, коли почне воювати перша хвиля мобілізованих росіян

Не раніше ніж через місяць

Перша хвиля мобілізованих росіян може з’явитися на фронті в Україні не раніше, ніж через місяць. По це повідомив військовий експерт Олег Жданов.

«Справа в тому, що матеріальна база Збройних сил російської федерації не може прийняти більше 100 тисяч осіб на сьогоднішній день, за оцінками деяких західних аналітиків. Вони зараз цю першу хвилю, це буде гарматне м’ясо, фактично смертники, кинуть на фронт. Швидкість появи цих людей на фронті може бути ну місяць, не раніше. Тому що треба їх ще дособирати в купу, звезти на збірні пункти, переодягнути, перевзути, хоча б якийсь мінімальний навик поводження зі зброєю, і тільки після цього вони можуть з’явитися в тому числі і в районі Лиману», — розповів Жданов.

За 7 місяців війни РФ практично повністю «перелопатила» свій оперативний резерв. 

«Ось цю першу хвилю вони будуть вливати в діючі частини. Перша хвиля повністю піде на заповнення втрат. Чому я і кажу, що вони смертники, тому що дідівщину ніхто не відміняв — в атаку в першу чергу пустять молодих і скажуть: давай вчися. Ще й на техніці, яка збереглася в діючих підрозділах на лінії фронту, на ній і будуть воювати. А з ними можуть прийти максимум вантажівки, які їх будуть перевозити», — додав він.

Друга хвиля може з’явитися на фронті не раніше нового року, а може і пізніше. 

Нагадаємо, в ISW розповіли, чи вплине оголошена путіним мобілізація на хід війни в Україні.

varta1.com.ua: Новини

Коментарі

Читайте також

Найкоментованіше

  1. У Львові другу добу викопують останки на совєтському військовому меморіалі «Пагорб Слави» (ФОТО)
  2. Львівська міська рада запропонувала перевізникам рішення щодо зміни тарифів
  3. Військовозобов’язані зі статусом “обмежено придатних” зможуть скористатися цифровим форматом проходження ВЛК - МОУ
  4. Над Львовом кружляв літак із позивним Welcome без реєстраційних даних: стало відомо, що це був за політ
  5. На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)

Найчитаніше

  1. У західних областях 12 добу тривають пошуки зниклої 13-річної Еріки Руснак: залучено операторів БпЛА і водолазів (ФОТО)
  2. На Великдень у Львівській області застілля завершилося бійкою та різаниною, - пабліки (ВІДЕО)
  3. У МОН повідомили про заплановані перевірки студентів аби виключити випадки формального навчання
  4. Чорна звістка надійшла з Донеччини про загибель молодого захисника з Львівщини
  5. Ужгород накрила тропічна злива: автівки пливуть, а пішоходи пересуваються по коліна у воді (ВІДЕО)