Експерт викрив на брехні росіян щодо масованого удару 9 березня
Атака готувалася ззделегідь
Росіяни після 15-ої масованої ракетної атаки на Україну заявили, що це була «відплата» за нібито проникнення 2 березня «української ДРГ» у Брянську область РФ. В ефірі 1+1 Сергій Кузан, голова українського центру безпеки та співпраці, викрив брехню путіністів.
Такий масований удар планується «дуже-дуже заздалегідь», росіяни місяць накопичували високоточні ракети - «Калібри», Х-101.
«Весь спектр озброєння, який був, - це складна операція. Вона потребує часу, щоб її спланувати, підготувати й реалізувати», - сказав експерт.
Наразі окупантам насправді потрібен приблизно місяць для накопичення засобів для атаки на українські території.
Читайте також: на росії пояснили масований ракетний удар по Україні.
Кузан закликав бути готовими до того, що російські ракетні обстріли поки не припиняться, вона можуть бути з частотою раз на місяць, адже у РФ поки що є виробничі потужності для виготовлення крилатих ракет.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- Гінкго білоба - чи справді «таблетки для пам’яті» працюють і кому вони можуть бути корисні
- У Львові трагічно загинули працівники
- Якою буде погода у Львові та області завтра, 16 травня
- З російського полону повернувся захисник зі Львівщини Андрій Гурський
- У Німеччині помер важкопоранений Герой зі Львівщини
Коментарі