Експерти встановили та оприлюднили причину пожежі на Грибовицькому сміттєзвалищі
Експертиза встановила, що пожежа на полігоні твердих побутових відходів на території Львівського комунального підприємства «Збиранка», у селі Великі Грибовичі (Львівська область), в 2016 році, відбувся внаслідок самозагоряння ТПВ. Про це повідомляється в матеріалах розслідування, передають «Українські Новини».
У рамках розслідування справи було проведено комплексну комісійну експертизу, яку провели 4 експерти Харківського інституту судових експертиз імені професора Бокаріуса.
При цьому, даних про те, що мав місце підпал або загоряння сталося внаслідок інших сторонніх чинників, експертиза не встановила.
Читайте також: Очільник “Варти 1” Ігор Зінкевич розповів, чому вартО боротися за зміни у країні (ФОТО)
Також встановлено, що експлуатація полігону чиновниками Львівського комунального підприємства «Збиранка» здійснювалася з порушенням вимог пожежної безпеки.
Нагадаємо, що 29 травня 2016 року, о 05:07 год., на сміттєзвалищі в Грибовичах загорілося сміття. Внаслідок обвалу, під час пожежі загинуло троє рятувальників.
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
В Одесі затримали таксиста, який коригував обстріли міста під час поїздок
Місцевий житель під прикриттям пасажирських перевезень збирав дані про локації Сил оборони та енергооб’єкти для фсб
Уряду пропонують блокування азартних ігор для військових
На вебсайті Міністерства цифрової трансформації оприлюднили проєкт постанови Кабміну, який передбачає обмеження участі військовослужбовців в азартних іграх. Документ пропонує створити механізм повного блокування доступу до гральних закладів та онлайн-казино для понад 1 млн захисників через синхронізацію реєстрів.
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі