Ексзаступникові міністра Лозинському змінено запобіжний захід

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду задовольнила скаргу прокурорів

Фото: ілюстративне

Вищий антикорупційний суд на засіданні 17 березня змінив запобіжний захід колишньому заступникові міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Василю Лозинському з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.

Про це повідомляє Суспільне.

Обвинувачення вимагало продовжити тримання під вартою.

Також ВАКС відхилив клопотання про відвід судді Шкодіна. Раніше в НАБУ встановили, що рідна сестра судді Шкодіна – Ірина, співавторка низки наукових робіт іншого фігуранта у справі – заступника директора з управління проєктами держінституту «УкрНДІводоканалпроект» Максима Бабенка. Саме для цього інституту, за версією слідства, закуповували обладнання, за яке Лозинський нібито отримав хабар.

Роль Бабенка у справі ще встановлюється. Також рідна сестра судді працює та товаришує з дружиною Бабенка, стверджують детективи. І вважають, що родичка судді може бути зацікавленою у непритягненні Бабенка відповідальності.

17 лютого Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду задовольнила скаргу прокурорів і призначила ексзаступникові міністра розвитку громад та територій України Василю Лозинському запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливість внести заставу у розмірі 50 млн грн.

 

varta1.com.ua: Новини

Анастасія Сенів