Електрика, вода, діти: актуальна ситуація у Львові
До 00:00 ще оновиться оперативна інформація
У понеділок, 10 жовтня, мер Львова Андрій Садовий додав актуальну ситуацію у місті, станом на 19:20 год.
Оновлення по Львову:
Електрика
Станом на зараз, електроенергію відновлено у 35 % міста. Найскладніша ситуація у Сихівському, Личаківському та Галицькому районах.
Вода
У тих мікрорайонах, де ще немає повноцінного водопостачання, завтра з самого ранку будуть їздити водовозки. Мешканці зможуть набрати собі води. Зараз водопостачання відсутнє у 50 % міста.
Діти
Дитячі садочки завтра працюють в режимі чергових груп. Уроків у школах не буде. Але вчителі працюватимуть. Якщо ви не маєте з ким залишити дитину, то можна привести до навчального закладу. Всі служби працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше нормалізувати ситуацію. Інформацію про роботу електротранспорту дамо трохи пізніше. Сьогодні до 24:00 год. оновимо оперативну інформацію.
Нагадаємо, у Львові про повітряну тривогу інформуватимуть автомобілі з гучномовцями.
varta1.com.ua: Новини
Поліціянтам в Україні підвищать зарплати
Метою ухвалення законодавчого акта є закріплення мінімального, гарантованого рівня посадового окладу поліціянта
Президент розповів, хто представлятиме Україну на переговорах зі США у Саудівській Аравії
Україну на переговорах з американською делегацією у Саудівській Аравії представлятимуть четверо високопосадовців
Словаччина вже не розраховує на постачання російського газу через Україну
У словацькій компанії SPP не підтвердили створення дочірньої компанії в Україні для організації транзиту російського газу
Найкоментованіше
- У Харкові жінку засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку 22 шоколадок
- Подоляк прокоментував, чи заборонять ухилянтам голосувати на виборах
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- У Хмельницькому винесли вирок школярці, яка шпигувала для Росії
Найчитаніше
- Увага! У Львівській області безвісти зникла жінка
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який із травня 2024 року вважався зниклим безвісти
- Підтверджено загибель Героя зі Львівщини, який 21 місяць вважався безвісти зниклим
- "На щиті" повернеться Герой зі Львівщини, який загинув у 2024 році
- Названо, яку групу осіб з інвалідністю можуть мобілізувати у 2026 році
Коментарі