Енергетичний експерт повідомив, чи зможе росія знищити підземні сховища газу
11 квітня росіяни били по сховищах
У «Нафтогазі» повідомили, що в ніч проти 11 квітня окупанти знову атакували два підземні газові сховища. Енергетичний експерт Андрій Закревський у коментарі ТСН.ua пояснив, що Росія не зможе повністю знищити їх.
Він сказав, що можна знищити зовнішню інфраструктуру цих підземних сховищ, проте, щоб завдати українцям незручностей - має бути приблизно 70 масованих ракетних ударів по цих об'єктах.
"Коли їхати від Львова до Івано-Франківська можна проїхати три підземних сховища газу. А там тисячі технічних свердловин, які пов’язані між собою. Ну роздовбали вони одну свердловину.
Читайте також: Для удару по Трипільській ТЕС ворог використав ракету, небезпечнішу за «Кинжал»
Є питання, коли вони потрапили в компресор, але у нас зараз не працює транзит і скоро він не запрацює, а тому у нас є 70 об’єктів, з яких можна забрати обладнання. Та росіяни втомляться це все стріляти. І якщо їм знадобиться 70 масованих атак – ну нехай. Зробити так, щоб ми хоч більше тижня були без газу, потрібно 70 таких обстрілів", - додав Андрій Закревський.
varta1.com.ua: Новини
На переговорах категорично не можна обговорювати скорочення ЗСУ, це єдина гарантія існування України, - політик Палатний
Під час майбутніх перемовин в жодному разі не можна обговорювати скорочення Збройних сил України та військово-промислового комплексу
Рютте не проти відновити відносини з Москвою після війни
Після завершення війни із росією хочуть крок за кроком відновити нормальні відносини
Залужний анонсував запуск паспортного сервісу для українців у Британії
Посол повідомив, що обговорив можливість залучення до роботи в паспортному сервісі українців із досвідом роботи з документами, які вже перебувають у Великій Британії
Найкоментованіше
- росія може завдати масованого удару на Різдво, - Зеленський
- Зеленський привітав українців зі святами та озвучив "побажання" путіну
- Набір у патрульну поліцію Львівської області триває
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
Найчитаніше
- В Україні 7 січня відзначатимуть нове свято, яке ініціював Зеленський
- Пішов з життя легендарний ведучий львівського телебачення Петро Остапишин
- Співачка Олена Тополя поділилася реакцією дітей на розлучення з чоловіком
- Стало відомо про загибель молодого десантника з Львівщини: 26 грудня «на щиті» повертається воїн Володимир Олексин
- ПриватБанк після резонансного інциденту запустив гарячу лінію для ветеранів та людей з інвалідністю
Коментарі