Ердоган закликає путіна та Зеленського зустрітися у Стамбулі

Він вважає, що у війні не буде переможця

Президент Реджеп Таїп Ердоган дав інтерв’ю представникам ЗМІ після повернення з візиту до росії. Про це пише «THT HABER».

Він відзначив, що завершив свій робочий візит до Сочі на запрошення президента росії володимира путіна позитивно та успішно.

Ердоган сказав: «Після зустрічі з паном путіним у Тегерані 19 липня ми ретельно оцінили наші двосторонні відносини та міжнародні відносини. Я запросив пана путіна провести наступне засідання нашої Ради співробітництва високого рівня в Туреччині». 

Він сказав, що став свідком позитивних діалогів Туреччини з росією на Кавказі, в Сирії та в Україні: «Ініціатива щодо експорту українського зерна через Чорне море є останнім глобальним прикладом цього. Зараз важливо реалізувати план здоровим способом і трансформувати позитивну атмосферу в конкретні кроки для повернення до переговорів у Стамбулі.

Я від початку наголошував, що у війні в Україні не буде переможця.

Незважаючи на труднощі, я також зберігаю тверду віру в те, що криза буде вирішена за столом переговорів. Я ще раз нагадав пану путіну, що ми можемо прийняти його зустріч з паном Зеленським. Ми будемо продовжувати. Я молю Бога, щоб наші зустрічі в Сочі були корисними для нашого регіону, особливо Туреччини та росії».

Нагадаємо, Ердоган погодився частково платити за газ у рублях.

Читайте також