"Facebook" позначив допис втікача Азарова про Супрун як фейк
Соціальна мережа «Facebook» промаркувала допис колишнього прем’єра-втікача Миколи Азарова про колишню в. о. голови МОЗ Уляні Супрун як такий, що несе дезінформацію.
На це звернув увагу Станіслав Грещишин, пише «Детектор медіа».
Микола Азаров, що втік до Росії у 2014 році, 5 червня 2019 року написав про те, що нібито «дід» Уляни Супрун Іван Юрків був «поліцаєм на службі у фашистів».
Зараз, перш ніж відкрити цей допис, користувачу пропонується перейти на сайт «Stopfake» та дізнатись, чому це є фейком.
Зазначимо, що фактчекери з’ясували, що у Уляни Супрун немає та ніколи було діда на ім’я Іван Юрків, а на чорно-білому знімку зображена абсолютно інша людина. Сама Уляна Супрун розповіла, що це портрет незнайомої їй людини.
Відтак, команда сайту «StopFake», що спеціалізується на викритті фейків про Україну, домоглася від компанії «Facebook», щоб пост Азарова був позначений як «неправдива інформація».
varta1.com.ua: Новини
Читайте також
В Україні запровадять обовʼязковий техогляд для всіх авто
Євросоюз нам поставив цей критерій змін до кінця 2027 року
Після ударів РФ ЄС підтвердив посилення підтримки України
ЄС надає підтримку по всій Україні, щоб вона змогла витримати і пережити цю війну терору
Зеленський оцінив роботу ППО під час нічної російської атаки
Зеленський додав, що проблему нестачі перехоплювачів для балістики він обговорив на зустрічі з нідерландським прем'єром
Найкоментованіше
Найчитаніше
- У Львівській області введено заборону на купання в популярному озері
- У Києві під час масованого російського удару загинув житель Львівщини
- На Миколаївщині знайшли водія, який спровокував ДТП з 12 загиблими
- У Львові 18-річний хлопець стрибнув з будівлі
- Опубліковано відео моменту ДТП з перекиданням авто у Львові
Коментарі