Фахівці ГУР зламали сервери Міноборони рф (ФОТО)

українська спецслужба володіє програмним забезпеченням для захисту інформації та шифрування, яке використовувало мо рф

Фото ілюстративне

Кіберфахівці ГУР МО України реалізували чергову успішну спецоперацію проти держави-агресора росії ― у результаті атаки вдалось отримати доступ до серверів міністерства оборони рф. Про це інформує прес-служба ГУР у Telegram 4 березня

«Тепер українська спецслужба володіє програмним забезпеченням для захисту інформації та шифрування, яке використовувало мо рф, а також ― масивом секретної службової документації російського міністерства війни», - зазначили в розвідці

Йдеться про накази, звіти, розпорядження, доповіді та інші документи, які циркулювали між 2000 структурних одиниць силового відомства росії. Одержана інформація дозволяє українській стороні встановити повну будову системи російського міноборони та його ланок.

«Аналіз отриманих даних також допоміг ідентифікувати генералітет, інших високих керівників структурних підрозділів мо рф, а ще заступників, помічників, спеціалістів ― усіх, хто використовував софт для електронного документообігу під назвою «бюрократъ».

У розпорядженні воєнної розвідки України, наприклад, опинилась службова документація заступника міністра оборони рф ― іванова тімура вадімовіча.

Цей заступник шойґу відіграв важливу роль у тому, що кібератака стала успішною», - додали в ГУР.

Читайте також: Невідомі підірвали міст в рф (ФОТО)

Робота у кіберпросторі росії, спрямована на перешкоджання й параліч діяльності відповідальних за війну проти українського народу силових органів та посадовців держави-агресора, триває.

varta1.com.ua: Новини

Ярошенко Олена